Jesteś osobą powyżej 30 roku życia? Nie pracujesz? Mieszkasz na terenie powiatu gorlickiego, tarnowskiego lub miasta Tarnów? Zapraszamy do udziału w projekcie "Aktywizacja zawodowa kluczem do sukcesu!"

inne

Jesteś Gorlice, osobą Gorlice, powyżej Gorlice, roku Gorlice, życia? Gorlice, pracujesz? Gorlice, Mieszkasz Gorlice, terenie Gorlice, powiatu Gorlice, gorlickiego, Gorlice, tarnowskiego Gorlice, miasta Gorlice, Tarnów? Gorlice, Zapraszamy Gorlice, udziału Gorlice, projekcie Gorlice, "Aktywizacja Gorlice, zawodowa Gorlice, kluczem Gorlice, sukcesu!" Gorlice

Zapraszamy do udziału w projekcie "Aktywizacja zawodowa kluczem do sukcesu!"

Uczestnikom projektu oferujemy:

-5 miesięczne staże (stypendia stażowe)
-Szkolenia zawodowe (stypendia szkoleniowe)
-Zatrudnienie wraz z refundacją wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy

Uczestnictwo w projekcie jest możliwe dzięki przynależności do jednej z poniższych grup:

-Osoby powyżej 50 roku życia
-Osoby długotrwale bezrobotne
-Osoby z niepełnosprawnościami
-Osoby o niskich kwalfikacjach (do ISCED 3 włącznie)
-Kobiety

Zachęcamy do kontaktu!